שירותי כח אדם

כאשר מחפשים כוח אדם, עובדים קבועים או מזדמנים, יש לנו הפתרון שעובד בשבילכם. אם יש לכם צורך בכוח אדם לביצוע משימות ועבודות שונות, כעת תדעו למי אתם יכולים לפנות. לחברת יהלום ישנה היכולת להעמיד לרשותכם בזמינות מעולה, מגוון רחב של עובדים. אם אתם מנהלים מפעל או פותחים מסעדה, אם אתם צריכים אנשי מקצוע בתחום השיפוצים או עובדים לניקיון ואחזקה, אנו נדע לספק את המענה המושלם. אחרי שתקראו את השורות הבאות תדעו מדוע כדאי לבחור בנו ואילו עובדים אנו נוכל לשלוח אליכם, מתי שתצטרכו.
 

מחויבות לכח אדם שמתאים לצרכיכם

חברת יהלום ידועה בטיב שירותי הניקיון והאחזקה שמספקת ועם הזמן צברה ניסיון גם באספקת כוח אדם. בהמשך תמצאו פירוט של חלק מסוגי כח האדם שאנו יודעים לספק. לפני כן, חשוב לנו לומר כי יש לנו מחויבות מספק לכם את כח האדם שמתאים לצרכיכם. כח אדם שיהיה בעל היכולת, הידע והמסוגלות לבצע את המשימות הדרושות לכם.

אתם מוזמנים לפנות אלינו, חברת יהלום, ולפרט מהו תחום העיסוק שלכם ואילו עובדים נחוצים לכם. ספרו לנציג שלנו האם אתם זקוקים כוח אדם זמני או שאולי אתם צריכים כוח אדם קבוע. ספרו לנו האם אתם צריכים עובדים לשעות הבוקר או אולי מה שנחוץ לכם אלה עובדים לאחר הצהריים או לערב. תוכלו לומר לנו האם נחוצים לכם עובדים למשמרות או שאתם צריכים עובדים למשמרת אחת קבועה. פנו אלינו ואמרו לנו כמה עובדים אתם צריכים ולמתי אתם צריכים אותם. אנו נעשה כל מאמץ על מנת שתקבלו את כח האדם הדרוש לכם, מתי שדרוש לכם. כדי שתוכלו להפעיל את העסק שלכם על הצד הטוב ביותר.  

אילו סוגים של כח אדם יהלום מספקים לכם

לרשותנו הידע להציע לכם כוח אדם למגוון רחב של תפקידים, מקצועיים או בלתי מקצועיים. בין היתר אנו מספקים:
  • אורזים למפעלים - אנו יכולים לספק למפעלים כוח אדם לביצוע עבודות אריזה.
  • לענף הבניה והשיפוצים - ביכולתנו לספק עובדים לביצוע עבודות בניין ולצורך שיפוצים מכל הסוגים.
  • לענף המסעדנות – אנו מספקים לבעלי מסעדות שוטפי כלים.
  • לענף המלונאות – אנו מספקים חדרניות.
בנוסף לכל אלה, יהלום מתמחה באספקת עובדים לעבודות ניקיון ואחזקה. מבצעים ניקיון של חנויות, משרדים, חלונות ראווה, מגדלי מגורים, מוסדות חינוך ועוד. אם יש לכם משימה ואתם צריכים מישהו שיבצע אותה כהלכה, אנו תמיד בשבילכם. יהלום, לניקיון, כוח אדם ואחזקה.
 
 
 


לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית:  

יהלום - ניקיון . אחזקה . כח אדם

074-767-9466

שעות פעילות: ימים א-ה:  08:00 – 18:00 | יום ו': 08:00 – 13:00 

 

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: