שירותי חדרניות לבתי מלון

יש אנשים שהם לא עוזבים את חדר השינה שלהם עד שהמיטה מסודרת, הסדין מתוח, הכרית נפוחה והשמיכה מקופלת היטב. אך כאשר הם מגיעים אל בית המלון, הם רוצים לנוח ומצפים שמישהו אחר יעשה עבורם את המלאכה. האמת היא שסידור המיטה זה רק חלק קטן מהעבודה של החדרנית ואם היא יעילה וזריזה הרי שהחדר יקבל מגע של קסם לאחר כל ביקור שלה בחדר.

את השירות הזה בדיוק אנחנו בחברת יהלום מציעים לבתי מלון.

 
 

שירות אמין ומקצועי

כולם יודעים כי העבודה של החדרנית חייבת להיות עבודה אמינה. החדרנית חייבת להיות כזו שבבית המלון יוכלו לסמוך על היושר שלה והנופשים בבית המלון יחושו בטוחים ומוגנים גם כאשר החדרנית נמצאת בחדר ועשויה להתעסק עם החפצים האישיים שלהם כאשר היא מסדרת את המיטות, מטאטאה את החדר ומחליפה את המגבות.

כישורים מיוחדים לחדרניות

חדרנית בבית מלון אמורה להיות בחורה נעימה וסימפטית, בחורה עם טקט מפותח שתדע מתי מותר לה להיכנס לחדר ומתי היא לא רצויה. היא חייבת להיות בחורה יסודית שמבצעת את העבודה, במלוא האמינות, בצורה הכי טובה בלי לחפף או לזייף וכזו שלא צריך לעקוב אחר עבודתה וניתן להיות רגועים בכל מאת האחוזים כי היא עושה את מלאכתה נאמנה.

ידע בשפות

ברוב רובם של בתי המלון מתארחים גם תיירים מחו"ל. עובדה זו מחייבת את הצוות בבית המלון לשלוט בשפות נוספות מלבד עברית ואנגלית. גם החדרנית צריכה להיות בקיאה לפחות בשפה האנגלית על מנת שהיא תוכל לתקשר עם האורחים בבית המלון. היא כמובן לא אמורה להתיידד עם כל מי שמגיע לנפוש בבית המלון אך חשוב שתהיה לה תקשורת תקינה עם האורחים לצורך ביצוע יעיל של העבודה שלה.

שרותי חדרניות לבית מלון ברמת יהלום

אנחנו מציעים שירותי חדרניות לבתי מלון שיספקו לכם עבודה ברמה איכותית שישרתו את האינטרסים של בית המלון שלכם.
עבודה אחראית, עבודה מקצועית, עבודה זריזה עם עמידה מלאה בלוח הזמנים כאשר אלו יבטיחו לכם כי האורחים בבית המלון יהיו יותר ממרוצים מהשהות בבית המלון שלכם.
 

יהלום – שירותי ניקיון, אחזקה וכוח אדם שישדרגו את חווית הלקוח בבית המלון שלכם!

 


לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית:  

יהלום - ניקיון . אחזקה . כח אדם

074-767-9466

שעות פעילות: ימים א-ה:  08:00 – 18:00 | יום ו': 08:00 – 13:00 

 

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: