עוזרות בית

לפני שמזמינים עוזרת בית חדשה, עולות כל מיני שאלות. זמינות, אמינות, רמת המקצועיות. אין ספק כי אף אחד לא רוצה להכניס הביתה עוזרת לצורך ניקיון, שאי אפשר לסמוך עליה ב-100 אחוזים. אנו, חברת יהלום, מעסיקים עבורכם אך ורק עוזרות בית מאוד מנוסות, מאוד מקצועיות וכאלה שאתם יכולים לסמוך עליהן מכל הלב. כחברה שמספקת שירותי ניקיון, שירותי אחזקה, עוזרות בית וכח אדם למשימות רבות נוספות, אנו מקפידים על עובדים מהימניים ומקצועיים וכל עוזרת בית שאנו שולחים תבצע את עבודתה במסירות מלאה.
 

עוזרות בית והבית שלכם מבריק!

עוזרות הבית שמגיעות אליכם מחברת יהלום מבצעות את כל עבודות האחזקה והניקיון שצריך בבית. כלומר, אתם לא צריכים לאחר מכן לבצע "השלמות" או "תיקוני" ניקיון. כדאי לתאם מראש עם העוזרת, אם יש לכם הנחיות מיוחדות ואם אתם מעדיפים כי פעולת ניקוי מסוימת תיעשה כך ולא אחרת. על מנת שהבית שלכם יבריק, עוזרות הבית מחברת יהלום מבצעות את כל הנדרש, למשל טאטוא רצפות, שטיפת הריצפה, ניקיון הפאנלים. עוזרות הבית מחברת יהלום מבצעות גם את שטיפת החלונות וניקוי התריסים, ניקיון הסלון, החדרים השונים, ניקוי האבק, ניקוי האסלות, הכיורים וכל דבר אחר שנחוץ.

כמובן, לא תמיד ולא בכל פעם תבצע עוזרת הבית שמגיעה אליכם את כל המשימות הללו גם יחד. למשל, אם מזמינים עוזרת בית שתגיע פעמיים בשבוע, לא בכל פעם יתבצע ניקיון יסודי של כל התריסים בבית. יחד עם זאת, הניקיון השוטף יתבצע תמיד לשביעות רצונכם המלאה. וניתן בהחלט להזמין מעת לעת שירותי ניקיון עוד יותר מקיפים, למשל לקראת תקופת החגים או לאחר שבוצעו בבית תיקונים ושיפוצים. צריכים ניקיון של מדפים גבוהים, ניקוי מלא של כל הארונות, צחצוח ובהברקה של מראות, חלונות, אפילו ידיות של דלתות? תיאום ציפיות מוקדם מבטיח לכם איכות ביצוע ושביעות רצון מקסימליים!

יהלום: בוחרים בשבילכם את הטובות ביותר

רוצים שהבית שלכם יהיה תמיד נקי, תמיד מסודר, ותמיד תשרור בו אווירה נעימה? כעת אתם לא חייבים לעבוד קשה לשם כך. עוזרות בית מקצועיות תטפלנה בכל תחזוקת הבית והניקיון – בשבילכם. במקום שתצטרכו להזמין עוזרת שאינכם יודעים מיהי, במקום לחשוש מגורם לא מספיק מנוסה או לא מספיק ידוע, אתם פונים למקום אחד – חברת יהלום. אנו מעסיקים בשבילכם את עוזרות הבית הטובות ביותר. אלה עוזרות אשר מבצעות את שירותי הניקיון יום יום ולכן הן גם מאוד מנוסות ומאוד מקצועיות
 
 


לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית:  

יהלום - ניקיון . אחזקה . כח אדם

074-767-9466

שעות פעילות: ימים א-ה:  08:00 – 18:00 | יום ו': 08:00 – 13:00 

 

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: