ניקיון עסקים ומשרדים

אתם צריכים עסק נקי, משרד מבריק. חברת יהלום מתמחה במגוון רחב של פתרונות אחזקה וניקיון. חברת יהלום ערוכה על מנת להעניק לכם, בעלי עסקים ומבני משרדים, בעלי חנויות או קניונים, שירותי ניקיון מקסימליים למגזר העסקי. אנו יודעים כי הנראות שלכם, המשרד, העסק, החנות, היא התדמית שלכם. משרד לא נקי או חנות לא מצוחצחת לא נראים טוב בעיני הלקוחות וגם לא רצויים בשבילכם. את אם זקוקים לשירותי ניקיון בזמינות מלאה, במהימנות מלאה, באחריות מלאה, אנו נספק בדיוק את השירות הנחוץ לכם.
 
 

זמינים תמיד עבורכם

אנו, בחברת יהלום, מקפידים להציע שירות זמין, בדיוק כפי הרצוי לכם. כפי שסוג העסקים הינו מגוונים ופי שגדלי המשרדים אינם אחידים, כך נחוץ לכל בעל עסק שירות מעט שונה. עובדי ועובדות  הניקיון שאנו מספקים מקפידים על זמינות ובזכות תיאום ציפיות מספקים לכם את המענה הדרוש לכם. אם יש לכם מפעל, חנות, מוסך או משרד, אם אתם רוצים לדעת שיש מי שעושה את העבודה בצורה מושלמת, פנו אלינו. חברת יהלום – ניקוי עסקים / משרדים בזמן ובמקום שלכם.
חברת יהלום מתמחה בהעסקת כוח אדם מקצועי ומיומן, לכל סוגי עבודות הניקיון והאחזקה. עובדי הניקיון שלנו מכירים את הסטנדרט הרצוי במשרדים ובעסקים ועושים כל שנחוץ בנושאי ניקיון, טיפוח הברקה וצחצוח. הנכם מוזמנים לפנות אלינו, על מנת להסביר לנציג החברה היכן אתם נמצאים, מהו השירות הרצוי לכם, באיזו תדירות אתם צריכים את שירות הניקיון.

ניקיון מבריק, תמיד בשבילכם

ניקיון עסקים ומשרדים בחברת יהלום כולל כל מה שאתם צריכים. מניקוי של מטבחון ועד לשאיבת אבק מכל השטיחים. מצחצוח של חלונות ראווה בחנויות ועד לניקיון התריסים שבמשרד. ריקון הפחים, ניקוי קומות משרדים מלאות, ניקוי של לובי, של בתי מלון, אולמות ייצור. מי כמונו יודע עד כמה חשוב הניקיון השוטף. מי כמוכם יודע כמה זה עשוי להיות מתסכל אם לא מוצאים את חברת הניקיון המוצלחת.

כאשר אתם פונים לחברת יהלום אתם מקבלים:

  • עובדי ניקיון מקצועיים ומנוסים, לביצוע כל עבודה בעסק, במשרד. אתם מודיעים לנו מה אתם צריכים, אנו דואגים לכך כי יגיעו אנשי הניקיון ויבצעו זאת.
  • זמינות בימים ובשעות המתאימים לכם – כך שתוכלו לפעיל את העסק והמשרד בצורה המתאימה והשגרתית שלכם.  
  • איכות ביצוע ללא פשרות – כי שביעות הרצון שלכם חשובה לנו והשם המקצועי שלנו הוא זה שמביא לנו עוד ועוד לקוחות.  
  • עבודה באחריות - ביצוע העבודות נעשה בסטנדרט מקצועי ותחת ביטוחים מתאימים, כדי שתהיו רגועים.
 
 


לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית:  

יהלום - ניקיון . אחזקה . כח אדם

074-767-9466

שעות פעילות: ימים א-ה:  08:00 – 18:00 | יום ו': 08:00 – 13:00 

 

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: