ניקיון למוסדות

סביבה מטופחת ונקייה חשובה לכולנו. לא רק בבית, אלא בכל מקום שבו נמצא קהל, שיש שם עובדים, פועלים, מבקרים, צריך חברה מקצועית שתבטיח את הניקיון. חברת יהלום מתמחה בשירותי ניקיון מכל הסוגים, במגוון אתרים. לצד ניקיון של בתים ומשרדים מתמחים גם בשירות יעיל ואיכותי, ניקוי של כל סוגי המוסדות. אנו מגיעים בזמן, ומשיגים בשבילכם את התוצאות הרצויות!
 

יהלום תמיד בזמן, לניקיון מושלם!

ברור לנו כי אתם מחפשים חברה מקצועית שתגיע במהירות ותשאיר אחריה מוסד מבריק ומצוחצח. ברוכים הבאים אל יהלום: נגיע גם אליכם במהירות ונבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אנו הכתובת בשבילכם אם:
  •  יש לכם מפעל - קראו לנו וננקה בשבילכם, לסביבת עבודה וייצור ללא רבב.
  •  יש לכם בית ספר או כל מוסד חינוכי - הודיעו לנו ונגיע לנקות כל מה שצריך, בכיתות, במסדרונות וכל מה שמסביב.
  • צריכים צוות ניקיון שיגיע כדי להבריק את הקניון - צוות עובדי יהלום עומד לשירותכם, כדי שהקניון או המרכז המסחרי יהיו ייצוגיים ומטופחים.
  • יש לכם רשת מסעדות או אולמות אירועים, בתי חולים, מרפאה או רשת מרפאות – אנו זמינים בשבילכם.
  • מנהלים מתנ"ס, צריכים לשמור על הניקיון בגוף ממשלתי או עירוני, טיפוח חברה ציבורית, מבני ספורט או כל מקום אחר - יהלום, לשירותכם בזמן, לניקיון מושלם.

כל שירותי הניקיון במקום אחד

כל ניקוי, כל אלמנט של תחזוקה, אנו נגיע מהר ונטפל. אנו מבצעים כהלכה ניקיון של רצפות ומשטחים מכל הסוגים, לרבות טאטוא ושטיפה, קרצוף והברקה. אנו מנקים כל מה שצריך מאבק ומלכלוך, מבצעים שאיבה ומבריקים גם תריסים, חלונות, מטבחונים. נבצע עבורכם את ריקון הפחים בתדירות הרצויה לכם, ננקה גם את הרהיטים בסביבת העבודה, לרבות כסאות, מיטות, שולחנות. אם במוסד אצלם יש לובי ייצוגי, ננקה אותו בצורה הטובה ביותר שאפשר. נוכל לנקות גם את כל חדרי המדרגות, את סביבת המעליות ואת המעליות עצמן.

מתי שתרצו שנגיע, כל משימת ניקוי שאתם צריכים שתבוצע, חברת יהלום תמיד בשבילכם. יש לנו צוות עובדים מיומן ומקצועי. בהתאם לצרכיו של כל לקוח, אנו שולחים את מספר עובדי הניקיון הרצוי, בשעות הרצויות. מלבד מוסדות, אנו מבצעים גם שירותי ניקיון לכל סוגי העסקים וכן מספקים עוזרות בית גם ללקוחות פרטיים. כי ניקיון זה העסק שלנו. וניקיון זה הדבר שאותו אנו עושים הכי טוב, באחריות. לפרטים נוספים והצעת מחיר, אל תהססו, פנו ליהלום. ניקיון מבריק במחיר הוגן.
 
 


לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית:  

יהלום - ניקיון . אחזקה . כח אדם

074-767-9466

שעות פעילות: ימים א-ה:  08:00 – 18:00 | יום ו': 08:00 – 13:00 

 

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית: